Dobrze Cię
tu widzieć!

Cieszę się, że udało Ci się tu dotrzeć.
Ta strona to coś więcej niż zwykłe portfolio. To przestrzeń, aby dowiedzieć się więcej o osobie, która trzyma w ręce pędzel, płatki złota i wie jak ich użyć, aby stała się magia.

kim jestem?

GEOMETRIA

To bliska mojemu sercu estetyka, która jest nierozłącznym elementem moich obrazów.

ŚWIATŁO

To tajemniczy składnik, dzięki któremu moje obrazy przedstawiają się inaczej każdego dnia, o różnych jego porach.

PROSTOTA

To mi w duszy gra. Wiem, że oszczędność barw, form i elementów potrafi stworzyć głęboką relację i niekończącą się opowieść.

SYNERGIA

To efekt, do którego dążę w tworzeniu obrazów, łącząc wszystkie poprzednie elementy, tak, aby zaistniał nie tylko na medium, ale w relacji z odbiorcą – z Tobą.

SZTUKA

Tworzę wyłącznie oryginalne egzemplarze

Z mojej ręki nie wyjdzie nigdy kopia ręcznie namalowanych obrazów, pomimo, że w dobie obecnych technik cyfrowych, rynek pozwala na tworzenie pięknych i kreatywnych przedmiotów, które mogą wypełniać Twoje wnętrze.

Dlaczego?

Stosowana przeze mnie technika malarska to przede wszystkim współpraca ze światłem, z promieniami słońca, z migoczącym płomieniem świecy czy nawet wieczornym oświetleniem wnętrza. Oddanie czci geometrii poprzez odzianie ją w ubogą barwę kolorystyczną z wykorzystaniem farb błyszczących i matowych, z elementami szlagmetalu / szlagaluminium oraz tworzeniem faktur na płótnie, czyni moje obrazy wiecznie żywymi.

Dlatego właśnie stworzenie cyfrowej kopii odebrałoby tym bohaterom tchnienie, a mnie i Ciebie pozbawiło rozmowy, która nieustannie toczy się między nami dzięki unikatowej mocy światła.

Dlatego właśnie stworzenie cyfrowej kopii odebrałoby tym bohaterom tchnienie, a mnie i Ciebie pozbawiło rozmowy, która nieustannie toczy się między nami dzięki unikatowej mocy światła.

Obrazy

Proste formy nie są nowoczesne - są ponadczasowe

W swoich pracach wykorzystuję prostą paletę barw, które wzmacniają efekt elegancji i szlachetności, tak bliskiej mi geometrii.

obrazy

Bądźmy Insta'nt

Jeśli chcesz być na bieżąco w moim świecie, odwiedź mój profil na Instagramie i bądźmy w insta_ntowym kontakcie.

Jestem tutaj dla Ciebie

Obraz w Twoim domu?

Oczywiście, że jest to możliwe

Każde dostępne dzieło sztuki z mojej kolekcji może być Twoje. Jeśli masz pytania, bez obaw, po prostu mi je zadaj. Z radością na nie odpowiem, ponieważ pasja wyzwala we mnie pokłady tylko pozytywnej energii :)

Skontaktuj się ze mną

Obraz na zamówienie

Marzysz o obrazie dedykowanym specjalnie do Twojego wnętrza? Z wielką przyjemnością podejmę wyzwanie stworzenia spersonalizowanego obrazu, po wcześniejszym omówieniu szczegółów. Wyślij mi wiadomość.

Wyślij zapytanie

Współpraca na szlaku kultury

Projektanci, architekci, wystawcy, artystyczne dusze, pasjonaci sztuki, degustatorzy dobrego smaku - nie tylko kulinarnego - możemy skonsultować każdy pomysł i stworzyć wspólną przestrzeń do eksplorowania piękna.

Masz pomysł? Jestem tutaj!