Dobrze Cię
tu widzieć!

Cieszę się, że udało Ci się tu dotrzeć. Ta strona to coś więcej niż zwykłe portfolio. To przestrzeń, aby dowiedzieć się więcej o osobie, która stoi za całą pracą.

Dzieląc dzień na trzy części, jedną z nich spędzam przed komputerem, jako Web & App designerka. Drugą przeznaczam na aktywność fizyczną i duchową, m.in. malując obrazy, aby w trzeciej części, zresetować wszystkie bodźce swojego ciała i umysłu. To jest mój balans, a każda z tych części jest dla mnie tak samo ważna.

Zapraszam Cię do eksploracji, aby poznać mnie lepiej..

kim jestem?

Lubię to co robię,
dlatego robię to na 100%

08/2019 – nadal

Senior
UI Designer

12/2018 – 07/2019

UX
Designer

09/2016 – 11/2018

UI/UX Designer
& Software Q&A

Jako web&app designer prowadzę projekt od A do Z.


Dobrze poprowadzony projekt, to taki, który spełnia Twoje wymagania, dostarcza użytkownikowi intuicyjnych i funkcjonalnych rozwiązań, a jego efekt graficzny przyciąga, dając poczucie satysfakcji mnie, Tobie i użytkownikowi.

Web & mobile

Urządzenie ma znaczenie! Dlatego tworzę projekty uwzględniając wersje desktopowe i mobilne.

UI/UX design

Prowadzę projekt od koncepcji po jego finalną stronę wizualną, tworząc intuicyjny, przyjazny i piękny dla użytkownika interfejs.

Apps

Projektowanie aplikacji to dla mnie czysta przyjemność, jako designerki, która lubi dostarczać funkcjonalne dla użytkownika rozwiązania.

Talent i wyobraźnia

Tworzę unikatowe obrazy eksperymentując ze światłem, geometrią i mitologią, aby wyposażyć Twoje wnętrze w piękno, którego szukasz. 

POZNAJ MOJĄ SZTUKĘ

PROJEKTY

Magnetyzm foremny

Kwadrat – miłość wyrażona w 360°

Projekt stanowiący ewolucyjny proces twórczy w kierunku intermedialnych koncepcji, w którym przewijają się wątki sztuki papieru, gier losowych, fotografii. Treść stanowi zapis rezultatów badań artystycznych, a efektem zwieńczającym projekt jest książka-obiekt, domino oraz puzzle.

kwadrat

PROJEKTY

Wizualizacja prawa

Projekt stworzony z potrzeby serca, będący częścią składową pracy dyplomowej. Przedstawia on wybrane przepisy prawa za pomocą piktogramów. Głównym jego celem jest szerzenie wiedzy na temat podstawowych praw zwierząt udomowionych.

Projekt jest wykorzystywany w działalności Fundacji Psia Ekipa w Bielsku-Białej.

wizualizacja prawa

Bądźmy Insta'nt

Jeśli chcesz być na bieżąco w moim świecie, odwiedź mój profil na Instagramie i bądźmy w insta_ntowym kontakcie.

Jestem tutaj dla Ciebie

Obraz w Twoim domu?

Oczywiście, że jest to możliwe

Każde dostępne dzieło sztuki z mojej kolekcji może być Twoje. Jeśli masz pytania, bez obaw, po prostu mi je zadaj. Z radością na nie odpowiem, ponieważ pasja wyzwala we mnie pokłady tylko pozytywnej energii :)

Skontaktuj się ze mną

Obraz na zamówienie

Marzysz o obrazie dedykowanym specjalnie do Twojego wnętrza? Z wielką przyjemnością podejmę wyzwanie stworzenia spersonalizowanego obrazu, po wcześniejszym omówieniu szczegółów. Wyślij mi wiadomość.

Wyślij zapytanie

Współpraca na szlaku kultury

Projektanci, architekci, wystawcy, artystyczne dusze, pasjonaci sztuki, degustatorzy dobrego smaku - nie tylko kulinarnego - możemy skonsultować każdy pomysł i stworzyć wspólną przestrzeń do eksplorowania piękna.

Masz pomysł? Jestem tutaj!